Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Koniuszki

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Koniuszki

Koniuszki,podlaskie

190 000 zł71 m² 2 676,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferujemy w sprzedaży klimatyczny dom o pow. 71 m2 w miejscowości Koniuszki gmina Nowy Dwór powiat sokólski woj. podlaskie. Dom posadowiony na działce o powierzchni 3600 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Kruhel Wielki,Przemyśl(Koniuszki + 8 km)

159 700 zł1 597 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z klimatem Przemyśl, ul. Rosłońskiego 1579 m Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą, a cisza ma zapach świerków i owocowych drzew? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łętownia

Łętownia(Koniuszki + 8 km)

680 000 zł290 m² 2 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 390 m²

Dom w sercu natury Łętowiana k/przemyśla, 290 m , duża działka z lasem i oczkiem wodnym Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zielonka,Przemyśl(Koniuszki + 8 km)

1 150 000 zł225 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego na zgrabnej działce o powierzchni 7,25 ara, w jednej z piękniejszych dzielnic miasta w dzielnicy Kruhel.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glazera

Zasanie,Przemyśl(Koniuszki + 8 km)

360 000 zł51,50 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania Przemyśl, ul. Glazera 2 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,50 m , położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Przemyśla. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

51,49 zł/m²67,97 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przemyśl ul. 29 Listopada, do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze odnowionej kamienicy. Powierzchnia całego pomieszczenia to 67,97 m2. Lokale, które mieszczą się na parterze mają wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grochowce

Grochowce(Koniuszki + 4 km)

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grochowce k/przemyśla, do sprzedania uzbrojone widokowe działki w malowniczej okolicy, na terenie nowego osiedla domków jednorodzinnych, położone na lekko pochyłym terenie, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł233 m² 5 575,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cały parterowy budynek z działką, z przeznaczeniem handlowo - usługowym przy ul. Mickiewicza 38/4, o powierzchni 233 m2. Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ostrów

Ostrów(Koniuszki + 10 km)

102 000 zł850 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostrów, gmina Przemyśl, do sprzedania działka o powierzchni 0.07 ha (7ara) w pobliżu nowego osiedla domów jednorodzinnych i bloków. Są to grunty klasy III, działka zakrzewiona, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Zasanie,Przemyśl(Koniuszki + 8 km)

60 000 zł6 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

| do wynajęcia powierzchnie magazynowe, usługowe, biurowe, warsztatowe (powierzchnia najmu od 300 m2 do maksymalnie 6000 m2) w hali obok Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu przy ul. Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł7 189 m² 18,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych części Przemyśla przy ul. Krzywieckiej, boczna Węgierskiej Działka o powierzchni 71,89 ar, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Koniuszki

Koniuszki,podlaskie

60 000 zł110 m² 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom jednopietrowy z drewna obudowany izolacją i boazerią drewnianą 110 m2 z magazynkiem 25 m2 i stodołą 56 m2 na działce 3100 m2 otoczonej z trzech stron lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Koniuszki

Koniuszki,podlaskie

470 000 zł120 000 m² 39 166,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam nieruchomości rolne we wsi Koniuszki (kolonia) Gmina Nowy Dwór woj. podlaskie: budynek mieszkalny po remoncie, całkowicie podpiwniczony (prąd, siła, woda, internet, monitoring, ochrona), budynek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij